شرکت تعاونی باچان گشت

گروه گردشگری و کوهنوردی باچان‌توریسم

گروه گردشگری و کوهنوردی باچان‌توریسم

شرکت تعاونی باچان گشت

باچان یا باچون، روستایی تاریخی عشایری و گردشگری، از توابع شهرستان فراشبند در استان فارس می‌باشد که از دیرباز مورد توجه بوده است. امامزاده آقا میر احمد(ع)، نخلستان زیبا، چشمه و تونل‌قنات تاریخی برم فرهاد، استخراج نمک از کوه نمک باچون، محدوده چاربازار، چشمه‌های پرآب، غارها و عشایر خونگرم منطقه از جمله پدیده‌ها و شاخصه‌های گردشگری این روستای تاریخی است. در کشور عزیزمان ایران، روستاهایی همچون باچون، فراوانند. گروه گردشگری باچان توریسم سعی دارد در شناساندن نقاط زیبا و بکر کشور برای مقاصد گردشگری قدم بردارد و در این راه به همکاری دوستان، نیازمند است. گرچه تخصص اصلی مدیر گروه ژئوتوریسم است و اغلب مطالب، در این زمینه ارائه خواهد گردید؛ اما به دلیل زندگی در محیط عشایری ایل قشقایی، و عجین بودن زندگی عشایری با طبیعت، گردشگری عشایری نیز از ابعاد اصلی فعالیت این گروه است و تورها به صورت توام عشایری و طبیعت گردی خواهد بود.

آخرین نظرات و پیشنهادات
پیوندهای روزانه

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۱ ثبت شده است

مشرق: رضا پهلوی، فرزند شاه معدوم و ولی‌عهد وی در زمان انقلاب اسلامی که خود را همچنان شاه ایران می‌داند، در شبکه العبریه ظاهر شد تا به اظهار نظر درمورد راهکارهای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بپردازد. 

وی در سخنان خود نسبت به حمله نظامی رژیم صهیونیستی به ایران هشدار داده و گفت که این موضوع برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نمی‌کند و در بهترین حالت‌ها می‌تواند زمان کوتاهی آن را به تأخیر بیندازد. 

وی در ادامه اظهارات مضحک خود در مورد اوضاع داخلی کشور گفت که ملت ایران به وضوح مخالفت خود با نظام حاکم کنونی را نشان داده، اما آن‌ها ملت بی‌دفاعی هستند که انگیزه‌ای برای استفاده از خشونت ندارند و تنها می‌خواهند از طریق نافرمانی مدنی با دولت مقابله کنند. 

پهلوی با اشاره به بی‌فایده بودن تحریم‌ها علیه ایران گفت: اگر جهان می‌خواهد تغییر واقعی در ایران را مشاهده کند، از طریق اعتماد به فشارهای خارجی مثل تحریم‌های اقتصادی نمی‌توان این کار را کرد، بلکه باید به ملت ایران کمک کرد تا با نظام مقابله کند! 


به امید پیروزی ایرانمان

۰ نظر و پیشنهاد موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ تیر ۹۱ ، ۰۷:۵۵
محمدرضا قهرمانی